NetCutter
С добри отзиви след първия ден на тазгодишния бирфест...ще видим как ще е тази вечер. А утре чакаме "Деморейдж"...
amigo
А да то тестове ся прочетох в морето.нет ся пък опасност от наводнение
svil4ok
Нека лятото започне сега в блока ще играеме до есента. Плажа е където голо е дупето, аре да ме вземете и мене на морето ☼ ♫ ☼ ♫ ☼
SacramentDeath
@man0l еми хайде де..аз от колко време ти мрънкам за това море
SacramentDeath
Ох, е гати натоварения ден. Искам почивка, плаж море...
alish
@man0l ами добре.слушах на живо dream theater,топнах се в морето,върнах се от каварна и ядох торта...на къде по-добре?ти как си?