Търсене на постове: море

Denis Zhekov
Snooby
Снощи ми звъннаха в 11 и 30 за да чуя бурните вълнички от морето и да ми кажат колко хубаво се отразявала луната във водата. Мамка му! А аз съм още на даскало:(
Теодор Георгиев
1247323344933970.jpg tedo92
@schizophrenia снимал съм само изгрева на Джулай Морнинг. И да, там го има морето. :P
---------
NetCutter
С добри отзиви след първия ден на тазгодишния бирфест...ще видим как ще е тази вечер. А утре чакаме "Деморейдж"...
Николай Динчев
bearnik
добро утро :) крайно време беше.... това сигурно ми е първия пост от 2 месеца насам... никво време... ама сега съм на море и ми е добре
Стоян Николов
amigo
А да то тестове ся прочетох в морето.нет ся пък опасност от наводнение
Радослав
1246980077776007.jpg Soul4o
всички пускаме снимки на котки... ето и една от мен, направих я миналата година на морето :)
Свилен Попов
svil4ok
Нека лятото започне сега в блока ще играеме до есента. Плажа е където голо е дупето, аре да ме вземете и мене на морето ☼ ♫ ☼ ♫ ☼
Свилен Попов
1246891370177658.jpg svil4ok
@x-man в една песен се пее: "Аре да ходиме на море, сол, пясък, лимонада, дълги дни... Плажа е където голо е дупето" - смятам да ги послушам :)
http://x-man.edno23.com/view/post:272986
Margarita
SacramentDeath
@man0l еми хайде де..аз от колко време ти мрънкам за това море
Margarita
SacramentDeath
Ох, е гати натоварения ден. Искам почивка, плаж море...
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Лека мисля да си лягам вече. Изморена съм и тези дни пак не успях да се наспя :) Та да се надяваме че днес ще успея :)
Ally
alish
@man0l ами добре.слушах на живо dream theater,топнах се в морето,върнах се от каварна и ядох торта...на къде по-добре?ти как си?
The Bot
bot23
[ff123] [tirith] Един демократ на море http://tinyurl.com/kquvsn
oXteR
@amigo ахам :) ти си добре на морето по цяло лято
Страница: 70 71 72 73 74

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата