Joshua1985
Време е за заслужена почивка. Плаж , моренце , коктейлчета и яхтички. : )
axel
Събирам някои неща на един хард 10Gb, че утре заминавам за море! Дано да има итернет иначе ще се поболея
InViSeR
шит трябва да ходя до сестра ми щото отишла на море и няма кой да гледа кучето
Geri
Кафе,фас,плаж,слънце,море-КЕФ ПОЧИВКА!
svil4ok
Лига Европа: Черно Море - Искра-Стали ! Good luck The Sailors !
svil4ok
След около 30 час започва жребия на Черно море ! Успех на "моряците" !
kregma
@elle станахме поне 2-ма :> мен в главата ми от няколко дни се въртят море , палми , коктейли и кубинска музика .... страх :>
Snooby
Уморен съм, направо отивам да си лягам (като по чудо).
miStalE
хайде сега и на мен ми се полага малко почивка след тази натоварена седмица... утре вече искам да ида на море!