venom
Айде аз лягам малко да подремна, че съм много изморен днес, а утре много ще ни скъсат гъзовете на работа ...
KOx2
.net пуснаха страница за самореклама ... ОЧАКВАМ ВСИЧКО ЩО ОЩЕ НЯМА ЛИЧНА КАРТА ДА СЕ РЕКЛАМИРА КАК РАЗБИРА ОТ ВСИЧКО И КАК Е КИБЕР-МОЩЕН!
georgimateev
"... не бързайте да хвърляте пръст на ковчега ми. Просто се засилвам за нов скок с тласък. Във трака съм с трясък, в морето съм с плясък..." дай ми писта брооу!
Sham
Форум,блог,блог на форума,арабски клуб...понякога ми тежи да задвижвам всичко сам, за нищо.Затормозен съм,изморен.
blacksnoopy
Обядвах 1 дюнер и 2 морени
ALEGRIA
Бебка спи.Цял ден.Събудих я да я нахраня и пак заспа.И на мен ми се спи,ама... Е,все някога ще порастнат тези зъби.Уморена съм...
Mihaelina
Днешната тренировка по пилатес беше ужасно натоварваща, сега се чувствам супер уморена