bearnik
вече съм уморен, а пък е още 15 часа... как ще я докараме до 17:30 незнам
patblansh
Все едно съм на море! Ухото ми се препича на прозореца (показало се е от чадъра), слушам звуците на коли и др. от Цариградско (това е шума от вълните)...
Snooby
тъпо ми е, уморенот ми е... ахх.. отивам да поспа
blacksnoopy
Нед & Гро & Сашка Васева - Ще Акам Аморе Мио