Търсене на постове: море

Яна Мицева
YanaMitseva
Изморена съъъъъъм! И всички ме зарязаха самичка вкъщи! :( А диването днес е хиперкисело... Прелест, няма що... :(
Denis Zhekov
Snooby
@kregma ами защо не го оставиш на зимна вълна :) Още е рано да мислим за море май :)
Denis Zhekov
Snooby
@kregma странно е на аватарът ти да има море, а да говориш за ски :)
Николай Динчев
bearnik
вече съм уморен, а пък е още 15 часа... как ще я докараме до 17:30 незнам
patblansh
Все едно съм на море! Ухото ми се препича на прозореца (показало се е от чадъра), слушам звуците на коли и др. от Цариградско (това е шума от вълните)...
Йордан
Qlamoff
Айде и аз лягам, че съм изморен и ми се спи, а и утре съм зает. Лека хора :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@ladyjoana И на мен ми се наложи една година да си взема котката на морето :) разхождах я с кайшка :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Изморена ... но все още не ми се спи :) странно как може да съм такъв изрод ... Винаги стоя до късно :)
Вангел Стоев
venom
@ladyjoana хаха, изморен малко и раздразнен :D
Пламен Петков
x-man
Село Крапец - последният истински курорт на Черно море
http://svejo.net/home/link_summary/163954-Selo-Krapec-posledniqt-isti...more
Николай
novinabg
Лягам си щото съм супер изморен :( Ае на всички Good night , и @Жоро полека с комарите ;)
Николай
novinabg
Супер изморен съм леле. :D
Denis Zhekov
Snooby
тъпо ми е, уморенот ми е... ахх.. отивам да поспа
Snoopy
blacksnoopy
Нед & Гро & Сашка Васева - Ще Акам Аморе Мио
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Офф нещо съм уморена :) а същевременно не ми се ляга а се налага :) в мен е един голям хаос :) така че освен да допусна да ме погълне др. не мога да направя :)
Страница: 82 83 84 85 86

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата