Sham
Айде да направим инициатива във Facebook -всеки да направи страница за известен българин.Да позалеем малко социалната мрежа.
aftercollabz
Интересно ми е абонатите на Глобул в цяла България ли нямат мрежа, или само аз съм набутан?
stylius
Ей сега барнах потребители, които се правят на хакери! Не са познали! Номера им можеше и да мине, но не и в моята смяна, не и в мрежата на Networx!
Hamaelleon
@man0l : абе Кунис е бре, не Куинс.. кое да е като социална мрежа?
aftercollabz
G. Dimitrov 2:3 Rafa Nadal / Григор Димитров започва да играе по-уверено, печели втори гейм, след като два пъти излиза на мрежата.
favit
Как очаквате една социална мрежа да помага на хората, които публикуват в нея. Какви инструменти биха Ви били полезни за да насочите по-добре съдържанието си ?