eyankulov
грррр какво става с тоя нет бе кфо... имам връзка към глобалната мрежа ама мноооого лаги бе.. и компа ми лаги и процесора и сички. бах
drartik
БТВ Репортерите - Зависимостта от мрежата ... лууууд материал ...
eyankulov
симптомите за пристрастеност към нета са: безсъние, да не чустваш умора, да искаш да си непрекъснато в мрежата => теа кфо намекват, че съм пристрастен ли?
drJeckyll
ох ... "ще си донеса компютъра за ремонт, защото от интернета ми казаха, че вкарвало ток в мрежата" ... wtf<Jeckyll.NET>