Търсене на постове: мрежа

Светозар Георгиев
1231590880888645.jpg voic4e
На моя компютър пък изскочи бъг в NFS (Netwok File System) Ако успея да го отстраня ще пробвам boot-ване на FreeBSD по мрежата, докато не са ми взели лаптопа :)
Светозар Георгиев
voic4e
От няколко дни не бях виждал Интернет и сега ползвам безплатната безжична мрежа на ВУЗ-овете :) Колко е яко да работиш на 2 компютъра едновременно :D
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
грррр какво става с тоя нет бе кфо... имам връзка към глобалната мрежа ама мноооого лаги бе.. и компа ми лаги и процесора и сички. бах
Михаил Нейчев
drartik
БТВ Репортерите - Зависимостта от мрежата ... лууууд материал ...
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@ladyjoana мани мани... напискам мрежата ей след 1 минута :D
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
симптомите за пристрастеност към нета са: безсъние, да не чустваш умора, да искаш да си непрекъснато в мрежата => теа кфо намекват, че съм пристрастен ли?
yordanoff
В бТВ репортерите утре ще говорят за "Зависимостта от глобалната мрежа" и после пак ще слушам бабини девитини цял ден :D
Вангел Стоев
venom
Ебаси играта падна на Starcraft ! Ако има навити за игра да влизат в мрежата на хамачи "star craft we" паролата е "mauk" :D
Леприкон
ZzZaPyr
@aviatrix D-Link Di-524 един от малкото, които вършеха работа за моята мрежа ;)
Вангел Стоев
venom
Боже, колко наивница има из мрежата :D
Светозар Георгиев
voic4e
@sentinel И пак да повторя: трябват Ви трансформатор за разделяне от ел. мрежата, сериозен корпус и други защитни мерки!!! НЕ ПРАВЕТЕ ТОВА!!!
Светозар Георгиев
voic4e
@sentinel НЕ правете това!!! ако не сте инженери и не познавате правилата за безопасност!!! Схемата е без галванично разделяне от елетрическата мрежа!!!
http://www.constructor.bg/mk/Ozon.htm
drJeckyll
ох ... "ще си донеса компютъра за ремонт, защото от интернета ми казаха, че вкарвало ток в мрежата" ... wtf<Jeckyll.NET>
Цветелин Павлов
sentinel
@tihomir - пф... не думай - перцептрони, линейни неврони, мрежа на кохонен, експертни системи... а можех да въртя геврека... :)
Цветелин Павлов
1228892673339220.jpg sentinel
@naddito напоследък пуснаха из търговската мрежа едни нови модели отоплители... ;)
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата