Търсене на постове: музиката

Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
В мойта къща не можеш да се наспиш особено :) не че наще ми пречат напротив дори музиката ми не са пипали а цяла сутрин е супер силна :) ама пак прозореца
Ив
rhea
Снощи гледах "Котките" в музикалния театър. Превода беше кофти, но пък - музиката, велика. Сега си свалям от замундата оригиналната пиеса.
Еди
Eddddi
Музиката е едно от красивите неща в нашия живот. Тя създава приятни емоции и усещания.
kypidoncheto
Божеее съседите дойдоха да ми се накарат за силната музика :D. Просто забравих че още е 15.30 и си надух музиката :D.
Александър
aftercollabz
Музиката ми помага. Определено. Действа ми положително и мисля да се боря с поредната депресия чрез музикална терапия. :)
Еди
Eddddi
@solomonpasi В тази държава едва ли човек като теб ще успее. Ще загазиш така. Управляващите са селяндури. А музиката ни е чалга.
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, примерно - може да имаш перфектна техника като свирене, но ако нямаш отношение към музиката и инструмента, не можеш да композираш
Йоана Николова
ladyjoana
@GeorgeSG не знам за теб обаче за мен тва беше най-якия стрийт парад :) музиката беше 6 :)
Стоян Николов
amigo
@oXteR музиката не означава чалга :)
Ники
_sunshine_
вече апартамента съвсем се зипразни.. оставам самичка с музиката си и чистенето на стаите.. велико! :/ ..
Veronica
Leda
ahahahah Lil' Wayne makes you dumb. :D Умноо.. ай обвини музиката, че си тъп.
http://beatcrave.com/2009-03-03/music-that-makes-you-dumb/
Стоян Николов
amigo
Добро утро :) Тая сутрин ме събуди рап музиката по The Voice tv :)
Георги
FeelTheFear
@alish Защо бе, какво не ми хареса на музиката. Аз мога да бъда и романтичен :)
Music Idol
1236269581208803.jpg MusicIdol
Тео и Нора: Музиката е в сладко-кисел сос
http://musicidol.btv.bg/bg/news/view/67
Страница: 25 26 27 28 29

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата