Търсене на постове: музиката

Ruslan Trad
Sham
Обичам когато надуя музиката и никой от съседите ми не си чува мислите
Йоана Николова
ladyjoana
днес съм на вълна trance и progressive ... добре че е музиката ми иначе съм за никъде..
Mariyan
Гледам Music Idol 3, толкова не съм псувал през целия си живот. Гавра с музиката, с България, със зрителите .. С**а на тия некадърни участници дето ходят. :x
Vercetti
@n3mo hip-hop-a не е ли подходящ ? Не знам, аз съм пътувал, но не съм обръщал внимание на музиката! :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Готина песен.. А и сигурно е кеф да свириш със Стинг :) Мерси на @ladyjoana, че ми каза за песента ;) Може пък да пробвам да я изсвиря :) Музиката е добра
Вангел Стоев
venom
@aviatrix аз съм с такива и съм си надул музиката, но пак я чувам ...
http://www.store-bg.net/product_info.php/products_id/2449
Георги Гърдев
GeorgeSG
Реших една задача, сега може да пускам музиката и да почивам от даскало и всички глупости :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Нямам какво да правя. Почвам да слушам музиката, която не съм слушал отдавна, по статистика на iTunes. Поздрав с Linkin Park - In pieces
kypidoncheto
Изгледах:Още една история за Пепеляшка със Селена Гомез :).Филма е жесток и музиката също :).
Петър Петров
petersvp
@SaTaSi хаха, има музики от игри, на които седя с месеци. Например музиката от Zelda. А, и, добро Ютро на всички, за втори пореден ден ставам преди 14:00
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Ама защо ме гониш .. Wtf ? аз не я гоня просто искам музиката да гърми в слушалките ми и да съм на саме с мислите ми ... Как не може да го разбере не знам
svejo.net
svejo
@Po3u мерси много за музиката :) {}
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa да е :) мен още ме е яд че си забравих музиката в Монтана :) 6.67 GB Техно, хаус и минимал :)
Вангел Стоев
venom
Вярвам в музиката така, както някой хора вярват в приказките!!!
Йоана Николова
ladyjoana
@voic4e само музиката е приятна.. :)
Страница: 26 27 28 29 30

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата