Sham
Обичам когато надуя музиката и никой от съседите ми не си чува мислите
ladyjoana
днес съм на вълна trance и progressive ... добре че е музиката ми иначе съм за никъде..
Mariyan
Гледам Music Idol 3, толкова не съм псувал през целия си живот. Гавра с музиката, с България, със зрителите .. С**а на тия некадърни участници дето ходят. :x
GeorgeSG
Нямам какво да правя. Почвам да слушам музиката, която не съм слушал отдавна, по статистика на iTunes. Поздрав с Linkin Park - In pieces
SaTaSi
Ама защо ме гониш .. Wtf ? аз не я гоня просто искам музиката да гърми в слушалките ми и да съм на саме с мислите ми ... Как не може да го разбере не знам
venom
Вярвам в музиката така, както някой хора вярват в приказките!!!