Търсене на постове: мястото

Георги Цветанов
t0m3kk
@yacobaco доколкото знам няма закон за това, но няма и закон, който да го забранява :) Тяхно е мястото, те избират дали да са позволени :)
CarreraGT
Гадното е, че са разменили мястото на Open Link in New Window и New Tab и сега по инерция все натискам грешното...
LiliyaDianova
само кажи кой е, да го ступам и всичко ще си дойде на мястото! :D @FromTheInside
CHILIEV
1292058668143586.jpg CHILIEV
Решихме и отидохме. Не съжалявам нито за минута, понеже мястото е страхотно. Язовир Въча е разположен в близост до пътя Кричим – Девин, на 680 метра надморска
http://pochivkabg.net/2010/11/%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%85%D0%B...%B0/
Джони Алварез
Alvarez
Има един израз " Качествено, но без вкус ". Малко трудно е за разбиране по пътя на логиката, но поставено на мястото си играе добра роля по някой път. :)
VivoPlaces
@stankoff колкото за адреса и картата ... те не са обвързани 100%. Може да сложиш пина където е мястото и ако адреса е неправилен да го редактираш ;)
Иво Станков
stankoff
@VivoPlaces писах ви email и по втория проблем - с мястото. Освен това, ще има ли снимки към обектите, че всички са с тази сива картинка с логото?
Петьо Пенев
_PKP_
@aleksoft Де и аз да се чудех аз като имам пари всичките си знаят мястото :D
-=*****=-
mitternacht
мМмМм направи римейк на тази снимка, на мястото на чернокосата и съм сигурен, че ще преусмисля :P :))) @miss-impossible
Георги Неделчев
joronedelchev
Мдам, миналия уикенд не исках да съм на мястото на Алонсо, а днес - на Арсен Венгер. Арсенал-Тотнъм 2:3 (2:0).
verbatim
Дали?!! Обикновено ваната заема централно място в банята. Присъства ли тя неминуемо всички се съобразяват с нея. Мястото и определя зоните в банята. Съвременнит
http://www.359bania.com/vana_za_banqta.html
Еми Окснитси
dandelion
Закъснях с 10мин за работа и някаква ми беше заела мястото... злобях си тихичко и... лаптопа и изгърмя. Имам си якото място с прозорец :)
Белкин
ReXTaN
@silia paint винаги си намира мястото! :D
Георги Динков
gogata2427
:О :О :О Какво разбирам,блъснали са Д.Димитров на столично кръстовище,Хамъра е бил изкочил на 30 метра от мястото на сблъсъка,бмв-то,което го е блъснал било сма
LiliyaDianova
поставям се на мястото и на двамата => може би повече бащата? @silia
Страница: 8 9 10 11 12

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата