mitternacht
Представяте ли си, ако някак си всички се върнем тук? И мястото разцъфти отново?
aviatrix
следващата седмица 123 ще се здобие с нова къщичка (сървър) ^_^ expect some downtime
dandelion
Колко бихте платили в България за БМВ х5, 2011 със 120,00км? Искам да съпоставя цените с Дубай.
dandelion
Ъъъм мислех, че ще съм в южна африка по бизнес само за 7-8дни, оказва се, че ще са по-скоро 4-5седмици.. Да беше Кейп Таун ок ама в престъпния Джоханесбург...
Ducky
Да те събуди кучето ти цялото нашарено и с гордост да те заведе до мястото, където ти е изяло сухите пастели...
hurmaqny
Много се дразня на касиерки, които не ти слагат продуктите в торбичката, а те оставят да се оправяш сам. Like, what is your job anyway?!
sickornot
изпратих близначката ми за Белгия и сега ми е тъпо :с
t0m3kk
Времето минава, а сайта тук запада... Разгледах профили на разни хора, които са що-годе активни, та гледах до 10-та страница и се върнах в постовете им от 2012
notexist
Кое е най-публичното място, на което сте правили секс?
eMkyyy
Някой ми беше спрял на парко мястото и звъня на паяка и какво да чуя "We don't have a contract with your building." Aahdajshdjas :@: @:@
Когато ни задължат във всички социални мрежи да си потвърждаваме самоличността, може и да се върнем.
Mar 27 2026, 21:37Waddup nigg
Apr 08 2026, 23:02