alien_firefox
За кой кръг на ада сте? Този тест го бях намерил преди доста години, има няма 4, много е готин. Аз визлизам във втори.
http://www.4degreez.com/misc/dante-inferno-test.mv
mitternacht
Абе има ли девойка, която да слуша Lamb of God, Gojra, Mastodon и прочее метъл и да гледа аниме? Сериозно, правя проучване породено от любопиството на приятел.
acnapyx
Една жена до сватбата трябва да направи три неща: да намери съпруг, да намери рокля и да провери дали всичко е заздравяло.
joronedelchev
Повече от достойно интервю на Борисов при Д. Найденова. Когато намерите друг премиер,който да отговаря така конкретно и откровено по важни въпроси ми се обадете
http://www.btv.bg/story/143667176-Borisov_Ne_sam_kazval_che_balgarite...html
_e7
според моите изчисления трябва да се намери начин за отлитане на юг и много извинителни бележки
hurmaqny
Да се наливаш във вторник вечер. Сам. Хич не е сдухано.
фотосите, ного яки!
Feb 11 2012, 18:43Държат го в едни стъклени буркани, слагат ти го в тази цедка (?!), която си слагаш в чашката. Става хубав силен чай. Пихме го чист и подслаждахме със сладки.
Feb 11 2012, 18:51ведахаус?
Feb 11 2012, 19:33Просто кафе-сладкарница в Казанлък.
Feb 11 2012, 19:36Един хубав смисъл!
Feb 11 2012, 20:00