_e7
awkward - бях си настроил аларма за 9 часа. като се събудих в 11, телефона го намерих в кошчето.
gogata2427
Получих мини-инфаркт като не си намерих телефона,после след малко обикаляне из стаята го видях на раклата отгоре и се успокоих ..
BUSTTER
Пфф... 2 почивни дни имам и все ще се намери някой да ме събуди заради някаква глупост...
bgdn
Абе напоследък всички са се обзавели с iPhone...
t0m3kk
Е т'фа е... да си намериш двубуквен домейн, който е свободен и да не можеш да го регистрираш, заради тъпи регистратори...
belushka20
- Кой е идеалния мъж? - Хибрид между вибратор и банкомат.
Novifilmi
Погледнете най-яките премиери на филми и всичко от вълшебството на киното. Тук ще намерите изобилие от презентации на най-новите страхотни филми. Погледнете опи
http://www.ifilmi.net
_e7
Не можахме да намерим майорски.
_e7
Някъде в Стара Загора задрасках Eddie was here, който успее да го намери, черпя.
ISIC
Натрупайте професионален опит и обогатете своето CV със стаж в чужбина. Информация за стажове по програма Еразъм в различните държави може да намерите в сайта н
http://isic.bg/rabotni-pozicii-erasmus
eagle
Асистентът ми по въведение във фотографията.
coolpuppy
Когато търсиш усмивки, няма как да не намериш и сълзи.
Novifilmi
Разгледайте кои са филмите през 2012г. Тук ще намерите най-хитовите филмите за 2012г. Погледнете следващите запомнящи се филми и се насладете на филмите през 20
http://www.ifilmi.net/tag/филми-2012
Браво. И аз мислех да правя нещо подобно, плочки на корема, и да снимам всеки ден, но не си намерих апарата, и сега си правя без да снимам. Ако го намеря ще
Jan 24 2012, 16:48започна да се снимам.
Jan 24 2012, 16:48аз ще снимам с телефона ама май няма да е чак всеки ден ами ще е всяка седмица
Jan 24 2012, 19:43яка инсталация in the background, а btw ще е готино ако гледаш в камерата, защото е малко странно като гледаш в монитора (все едно някой не те гледа в очите)
Jan 25 2012, 00:31@bekyarov ще го имам впредвид
И аз това си мислех ама като за първо видео ме беше срам
И за тва така 
Jan 25 2012, 01:57