Защо ми се извиняваш? Ама трябва да споделиш за екзистенциалните проблематики, които разисквате.
Неща, на които никой не обръща внимание. Близки до психопортретите, които правехме по снимка. Липсва ми...
Психотерапевтите са малоумни овчици-последователи на Фройд или Юнг. Мразим ги...
Разбра ме за какво ти говоря.
Биваше и да е другояче.
или кого?
На мен ми се струва много, ще видя ако имам време в Събота да ходя да се пазаря повече от 35лв НЯМА да дам идеята е много добра! Благодаря!
А то човек ако се разрови в нета може да намери и по 20 кинта сигурно втора ръка. За чисто нова 50 кинта не са зле. :>
Alcohol
http://www.youtube.com/watch?v=8jRzm3dJ-_c <- с това
Прави това, което ти доставя удоволствие и ще се избавиш.
кажи ако намериш добро лечение (: на последните двама им неам вера
абе при мен е дълга и широка с 4 госпожици,ама ги режа кат' се правят на важни,'щот си намерих любовница и приятел в едно,дано се получи wish me love
Aхаха да не стане от 4 стола - на земята
и да стане,ще стоя прав никога няма да си позволя да седя не земята.
Ще ми се да можех да се ънсъбскрайбна от тая дискусия.
тя свърши. 'ного се разприказвахме - слагам ТОЧКА .
голям си оптимист
Намерих си
Браво
и все още по-малко от 30 човека са я победили. даже бях чел, че последното ниво изисквало паранормални способности :d
aeheahhaehae H!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ot tazi igra razbrah, 4e twix ima staro ime
стигнах до 5то ниво
13-то и ме заболя главата хеахехае няма да я играя
Намерил е слънчогледи i dajd...
Dfntly
Намери я песента най-после а. Браво
Без една ги има в тубата Страхотни ремиксчета Дръпнах и един цял албум на Дъ глич моб
направи кат' мен... намери човек от другия пол, които да прилича прекалено много на теб по характер, тогава и него ще обичаш
o, otdavna go napravih. ne ti li se ide ponqkoga prosto da q ydyshish ? ;dd
от гушкане обаче доста често се случва кат' я гушна и след това да ми каже - "Ще ми счупиш някое ребро някои път"
;* Езикът ти в устата ми !
let me kiss you up, let me kiss you down ;*
о0оооо ..... а около мен почти всички жени са бременни!!!
Защо ми се извиняваш?
Ама трябва да споделиш за екзистенциалните проблематики, които разисквате. 
Dec 01 2011, 19:43Неща, на които никой не обръща внимание. Близки до психопортретите, които правехме по снимка.
Липсва ми...
Dec 01 2011, 19:45Психотерапевтите са малоумни овчици-последователи на Фройд или Юнг. Мразим ги...
Dec 01 2011, 22:35Разбра ме за какво ти говоря.
Dec 02 2011, 06:30Биваше и да е другояче.
Dec 02 2011, 19:38