Търсене на постове: настроение

Мартин Маринов
podmatrix
Скучният ми ужас ще е цели 2 седмици.... Е не скапаха ми настроението наще... Поне да имаше с кой да излизам там, то само чалготропи там, а и не познавам никой
Мартин Маринов
podmatrix
Да ги еба в мършавите куки и един човек също. Скапахте ми настроението...
Мишо
muiiio
Започвам да си оправям настроението, слушам Kaleidoscopio, ще ям сладолед (пак замина диетата!) и после ще пътувам 5 часа по магистралите с надута музика :) :)
Мишо
muiiio
Съседите пак къртят стените! Все едно ми бъркат някъде около медула облонгата-та. С бургия. Ъх! Мъкаааааа! :) Май ще ям сладолед от лошо настроение, Ой Ой Ой!
Мишо
muiiio
Е, поне довечера пътувам с една приятелка към едни плажове, при едни роднини на едно море, за един уикенд. Може и да ми се оправи настроението по някое време.
Мишо
muiiio
Всички си лягат. Само аз ли ще будувам? Не ми се спи. Ще гледам някакви сериали. То в това депресарско настроение, какво друго да правя?
Светозар Георгиев
voic4e
@FromTheInside Опитвах се да кажа, че тази рисунка ме зарежда с много позитивна енергия и весело настроение :)
Petya
Principessa
кво е хубаво да се събудиш с простотийка /me (music) Now playing: 136. DRS - Znak mi dai не за друго ;) дава настроение за целия ден :D:D:D
gabbryela
suddenly
изгледах наистина скапан филм...целия!!!както би казала баба ми ЮНАК!!!мдаа през ноща хората вършат чудеса от храброст и да заядливото ми настроение се завърна!
Любомира Новачкова
bubulinka
Баща ми ме събуди, за да ме пита къде е кучешката храна! Не можах да заспя пак и сега ще съм в лошо настроение цял ден!
Георги Матеев
georgimateev
@plami не знам. Аз винаги се старая да се концентрирам върху влиянието на човека върху настроението ми, а не върху това какво казва и какво прави после.
GaN
_GaN_
@naddito "доброто настроение се отплаща подобаващо" - много вярно :)
Petya
Principessa
Пффф :) в такова настроение съм днес, че имам чувсвото, че света мога да обърна с главата надолу! :))) хахаха
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l Хи! :) Как е морето и настроението покрай него? ;) Аз тия дни се топнах в Дунава, ама само до колене, щото нямах бански :D
Мира
mirka
@elle само така! :) най-важното за всеки е да мисли позитивно и да не допуска някой друг да му разваля настроението :)
Страница: 64 65 66 67 68

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата