podmatrix
Скучният ми ужас ще е цели 2 седмици.... Е не скапаха ми настроението наще... Поне да имаше с кой да излизам там, то само чалготропи там, а и не познавам никой
podmatrix
Да ги еба в мършавите куки и един човек също. Скапахте ми настроението...
muiiio
Е, поне довечера пътувам с една приятелка към едни плажове, при едни роднини на едно море, за един уикенд. Може и да ми се оправи настроението по някое време.
muiiio
Всички си лягат. Само аз ли ще будувам? Не ми се спи. Ще гледам някакви сериали. То в това депресарско настроение, какво друго да правя?
suddenly
изгледах наистина скапан филм...целия!!!както би казала баба ми ЮНАК!!!мдаа през ноща хората вършат чудеса от храброст и да заядливото ми настроение се завърна!
bubulinka
Баща ми ме събуди, за да ме пита къде е кучешката храна! Не можах да заспя пак и сега ще съм в лошо настроение цял ден!
georgimateev
@plami не знам. Аз винаги се старая да се концентрирам върху влиянието на човека върху настроението ми, а не върху това какво казва и какво прави после.