Търсене на постове: настроение

NQKOI
A123
@man0l и това.....:)...от сутринта ми е музикално нещо :D...надявам се да те заразя с доброто си настроение....започва един хубав ден
Георги
nickname778
@miss-impossible надявам се поне с малко да съм подобрил настроението ти :) Ти нали ме позна ? Малко съм се променил от тогава, ма съм си аз на клипчето ;)
timbaland
Здрасти на всички как сте в какво настроение сте :D
Йордан Копринков
expire
Добро утро :) Днесх нещо се събудих в необичайно добро настроение :P Поздрав с Lil John & Eastside Boys & Fat Joe - Throw It Up :)
Мартин Маринов
podmatrix
Явно съм много зле (като държание, вид и тнт не като настроение)....
шУс!
notexist
@venom в лошо настроение :Р
NQKOI
A123
@blacksnoopy и това не е лошо...зависи от настроението :) http://www.vbox7.com/play:3ac88afb
Леприкон
ZzZaPyr
@A123 съвсем не :P. Как си ? Оправи ли настроението :)
Marto
N1GGaZ
пълен ташак неам настроение зан ищо
Любомира Новачкова
bubulinka
@nickname778 А бе започвам да си мисля, че наистина ми има нещо... и ти и майка ми постоянно пилите, че ми имало нещо на настроението? какво му е толкоз?
AM
1219578023101078.jpg Mishef
Мимиките ми издават днешното афтър-парти настроение :) Снощи на Зангадор беше жестоко :D
NQKOI
A123
Здравейте няа всички-как е настроението днес....аз нямах вода до сега-измих си очите с минерална :)
Любомира Новачкова
bubulinka
@fengi и аз ли какво? Съм като кисела краставица в настроението ли? :)
Любомира Новачкова
bubulinka
ако баба ми още веднъж да ми каже, че съм в лошо настроение това дали ще ми промени настроението?
Axel
axel
Не подозирах, че някой може така жестоко да ми развали настроението... А после хората питат що не искам деца...
Страница: 63 64 65 66 67

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата