Bobdweller
Това е супер яко! Жалко само, че няма да имаме възможността да си го купим, тъй като никой не иска да го спонсорира. Баси ташака... жал ми е за хорицата от БАН.
http://www.btv.bg/news/nauka-tehnologii/story/1882457770-Ok...html
tedo92
Прекрасният израз: "Просто share-вам opinion." и другият, в който се обяснява еди-кой-си колко е "фрустриран".
gogata2427
И после БУМ,изтрел точен пак куршум,
събуждам се убит в нощта,тя я няма,
изчезнала без шум..
_e7
мног съм проЗ, така че някой би ли ми обяснил какво е "задочно обучение"?
viktorkoichew
KOГА!? Ще се оправят!?!? НЕЩАТА!?
gogata2427
Е не ! Днес вече трябва да се подстрижа , няма на къде ! :x
fav!
Feb 29 2012, 23:43