blacksnoopy
Мисля като се скапе моето HP, да си взема ThinkPad E420 или наследника му
hurmaqny
Чувствам се умствено и емоционално изцедена. Лека нощ!
FromTheInside
Край, няма да се спи явно. Приятелката на брат ми е тук и се чуват любовни балади от другата стая.
_e7
Тъй като от много време няма въпроси, се осмелявам да попитам: Коя според вас е музикалната група/певец/певица, чиито песни имат най-много смисъл? Дайте пример
podmatrix
И утре пак към Пловдив, а така ми се остава в Ловеч, но няма как...
Клавиатурата му ще ти е удобна като свикнеш
само да няма num pad, че аз още свиквам с моята 
Feb 27 2012, 00:40