specter
Този университет ще ме съсипе... Доцента ми показва какво да направя, правя го точно и. Той пак твърди, че е грешно. Целия ден беше epic fail...
simsy
ха, като че ли вчера беше като си нямах идея какво се случва във влакове, рейсове, etc., а сега помагам на някви чужденци, превеждам им разни неща. чудо.
hardlady369
След дълги размишления реших,че днес няма да се ходи на даскало.Заради прекалено хубавото време реших да си правя сълчеви бани днес ;д
aviatrix
започвам да правя подарък/опаковка , да видим какво ще измисля !
Novifilmi
Новият филм Изобретението на Хюго се очаква на големия екран към края на декември. Историята представя съдбата на едно момче, което си няма никого. Започва да ж
http://www.ifilmi.net/филм/изобретението-на-хюго
gogata2427
Скапан сняг,добре е,ама не когато трябва да си цял ден навън.. :x
lemondrop
в цяла България вали сняг и май съм единственият човек, който не се радва, че пред блока си има огромни преспи. ;0 фък.
_e7
вече на никоя няма да пиша
blacksnoopy
Преебах се на един куест на Skyrim, който не мога да мина, а нямам save преди него
gogata2427
Бог не обича глупавите хора,отказах се всяка неделя в църквата да ходя.Ако имаш - имаш воля,ако нямаш - няма какво да ти говоря..
gogata2427
Старите се страхуват,но младите сме много озлобени,проблема е в етническия мир,защото те са "малцинство",ако се вдигнем ще ни посегне "държавата" ни ..
specter
Курсовата по Организация на компютъра - DONE !!! Да видим, какво няма да се хареса и колко ще трябва да се допише...
gg04
За втори и последен път се пробвах да пия Загорка резерва. Повече няма да си давам парите за такава бира, не става.
Късно е вече... А и там трябва да играе пара
Dec 23 2011, 12:00Ще се бута, няма как
Dec 23 2011, 23:58