gg04
За втори и последен път се пробвах да пия Загорка резерва. Повече няма да си давам парите за такава бира, не става.
belushka20
Децата са нещо уникално! Баща ми е Дядо Коледа при което едно детенце отива и го пита : "Ти скандинавски бог ли си?" Беше hilarious!
helperOK
идеята ми за местата, на които си мислех, че никога няма да ида малко се промени. Днес бях във всички-1 "сигански катуни". Дано не стигам до последното утре!
disappointed
iPhone fart, к'ту няма хапаратче сега...
spaceman90
Толкова неща съм пропуснал да споделя с Вас в последните няколко седмици,че няма да се съберат в един пост.Решението е едно-отново започвам със спама!!!Da Jivee
podmatrix
Тази теория по ОКИ направо кърти мивки от тъпотия. Няма такива глупости....
Chocolate
Тъй като само слушам музика цял следобед, нямам ли по нещо да уча? ;д
Да, аз имах големи очаквания за нея, обаче е отврат. Бира и боровинки, what the fuck, seriously?!
Dec 20 2011, 17:56Точно. Ариана тъмно е бирата на сезона за мен. Още не съм пробвал тъмното на Шуменско и Каменица.
Dec 20 2011, 18:19шуменарката съдържа ечемик царевица и е по сладка, другото е shit
Dec 20 2011, 19:36