mitternacht
Знаете, че един човек НИКОГА няма да го забравите, когато и след доста години, при писане на писмо получавате сърцетуп.
_e7
Мамка му, мишката пак святка в зелено, скоро трябва да сменя батериите, за което да отида на магазин, което означава, че утре няма да мога да мързелувам цял ден
ameli
В гаража ми няма БМВ, даже нямам гараж.. сад стории
sickornot
един дълъг ден, в който разбираш, че всъщност наистина нищо няма значение :|
dandelion
E по-трудно нямаше как да е... за абсолютно нищо не се сещам. Брат ми брои ли се?
disappointed
Е, нееееее, доспива ми се, пък ми е такъв кеф. А утре ще забия и няма да ми е асдасдасдасдасдасд. Обичам. (не, не съм на градус, още в полунощ ми мина)
bgdn
След 6 часа ровене в log файлове видях. Хакнат съм през phpmyadmin...
аз не я харесвам, честно казано
Dec 06 2011, 20:57По-скоро дълбоко уважение отвъд чукането
Не че влюбването и очакването за практическо изпълнение на желанието не вървят често ръка за ръка :Д
Dec 06 2011, 21:01давам пример, простото и на мен ми се случва така
Dec 06 2011, 21:23а, да
не знам дали при момичетата е същото, но при нас... има го това- дадена девойка просто искаме да я налюбим и любим, и любим и т.н. а другата- искаме
Dec 06 2011, 21:45да я пазим като съкровище
така де- различни видове привличане... то си е описано и от психологията, още отдавна 
Dec 06 2011, 21:45