Едно от любимите ми места е нос Калиакра, но нямам възможност да се разхождам там много често, затова - Северният Парк в квартала. В частност - влаковите релси.
Коледа и Нова година идват неусетно, а ти все още нямаш празнично настроение? Промени това и се настрой на приятната вълна със съветите за коледно настроение на
http://9gag.com/
Dec 02 2011, 22:54играя някоя игра!
Dec 02 2011, 23:38Ще гледам едно зарибяващо сериалче
Dec 03 2011, 00:54сериали на корем
Dec 03 2011, 01:29http://www.omgpop.com/
Dec 03 2011, 13:21