ReXTaN
Препоръчайте добър, готин, забавен филм за вечерта, няма значение от жанра.
gogata2427
не съм мигнал тая вечер,мъчи ме един разговор с половинката :/
t0m3kk
Сериозно се зачудвам дали да не махна Ubuntu-то... и евентуално ако го махна какво да си сложа...!?
podmatrix
Ебати FAIL-а.... Домейна не ми го изкарва да го подновя и в същото време ми дава, че е регистриран.... :@
Atian
оп, *Пришълецът-завръщането* Пак яките мацки ще бъдат изядени!
FromTheInside
Събота вечер е време за пост. Нямах муза, но благодарение на един страхотен разговор открих и подходящото вдъхновение. Mood: ready for the world...
http://rockmyworldforum.blogspot.com/2011/11/blog-post_26.html
hardlady369
"...и без тва за какво ти е хладилник с изглед на запад?"
Milady
"American Horror Story" ми харесва
Bobdweller
В Илиенци продават нова Sega Megadrive II за 50 кинта. Сериозно обмислям да си взема една в скоро време...
Case 39
Nov 28 2011, 20:46Margin Call
Nov 29 2011, 00:45