coolpuppy
Днес я започнах, а утре май ще й се види края. Много ми харесва!
coolpuppy
Защото слънцето е самотен ловец и няма място за съжаление.
belushka20
Въпрос на деня : Как спите?
feronia
зарядното ми тиктака => е бомба.. ако някой има по добро обяснение, да свирка. ;/
helperOK
под прозореца ми една жена учи детето си как да бие съучениците си, тцтцтц, а мен нямаше кой да ме научи!
bekyarov
пфф един час полицейски разпит ...
Atian
Аз: Извинете, иматели черен чай? Продавачката: ?...ъъ... (5 мин. търсене), не, нямаме, има само английски...(англ. Черен на гранули) ....