gg04
"Няма Джаро, няма Маро! На улицата има нов шеф и той се каза Иво". Ариана тъмно и чипс с вкус на бекон в очакване на "Под прикритие 2".
gogata2427
Българския трибой,имаме много талантливи и можещи момчета,но няма голям шанс да пробием напред,заради държавата ни..Това е Здравко Сарафимов с 320кг в ръце.
mitternacht
Какво по-подходящо за полунощ, от това да бъдеш затрупан със спомени. Усмихвам се за хората, които няма да забравя.
coolpuppy
Нова нощ и отново сама. Но нали обичам спокойствието, няма да се оплаквам. (now playing: Radio 1)
gogata2427
Ох,гледам Мерцедеси от Е-класите,е200 и 290 турбодизелите,развълнувах се :д
_e7
мисия за вечерта - да се отърва от всичкото порно с изключение на няколко, които вече са рядкост и не се сийдват.
Atian
*Как да мразиш пустинята, защото няма вода там?*
disappointed
И вас кое може да ви усмихне рано сутрин, ако сте кисели?
_e7
Дообре, край на първия сезон. Започвам с Хаус.