gogata2427
Гледайте сутрешния блок на Нова Телевизия :х , дано кажат повече по случая.Буквално си стана клане :Х
gg04
Джаз до полунощ. Няма как да не си налея една водка.
Sinbg
Анелия пусна официално съобщение до медиите заради случая с наказанието й от Митко Пайнера, който й казал, че няма да има никакви участия в продължение на месец
http://sin.bg/anelia-ne-sam-dete-za-da-me-nakazvat
nemesys
Някой да има или е ползвал Canon PowerShot SX130 IS? Мнение нещо?
disappointed
Drunken question of teh night: да си направя г+, когато навърша 18, да си криейтна пикзо или да се застрелям в дясното слепоочие. Или в лявото?
axeny
- Жена ти напоследък доста е отслабнала. - Нямаше къде да ходи. Купих й много луксозна и скъпа дреха, за която даже не бе и мечтала. Но два номера по-малка.
notexist
Уф днес е мега тъп ден ;/ Искам да свърши по бързо.... И ако може да нямам обхват и на двата телефона ще е идеално...
Sandeto
В кофти настроение съм...този ден няма да е хубав,хич....
що ще го махнат?
Sep 24 2011, 16:14Със сигурност няма да го оставят защото все още е в кината
Прекалено скоро го пуснаха и сигурно някой ще го види дето не тряя и ще го свалят
Sep 24 2011, 17:57