blacksnoopy
Към Еленко се засилва огромна хейт вълна
mitternacht
Бенатова при Слави- опит за рейтинг, като втория изрично ще каже, че не е опит за рейтинг. Оправдания, оправдания, изопачаване. Плюене по Борисов (щото дори
disappointed
Фу, колко са ми сладки и усмихнати. <3
disappointed
Изтривайки нечий телефонен номер, признаваш пред себе си, че може би няма да имаш нови спомени с дадения човек.
gogata2427
Хубавото на снимките,е че дори и хората вече да ги няма , те не cе променят !! :/
belushka20
Ох още един ден и слушалките ще са при мен!!! Нямам търпениеееееее
belushka20
Въпрос на деня : Какво има зад теб?
Хей? http://img192.imageshack.us/img192/8025/captureepu.png
Sep 27 2011, 22:19Аз виждам един който току що коментира преди мен
Sep 27 2011, 22:19Имаш нужните качества да се скараш със себе си.
Sep 27 2011, 22:22Трий Ваньо, трий!
Sep 27 2011, 22:22Охоо.. колко често го правя. Тва е чарът ми
Sep 27 2011, 22:23