specter
Нямаме минало! И нямаме бъдеще! Настоящето, обаче, е наше завинаги!!! ...
t0m3kk
Няма да забравя и клането в Батак!!! И за ушитият от Райна байряк!
gogata2427
Блогът на gogata2427: Няма значение колко пъти ще..
http://bit.ly/pvDEuX
MvPvg
Би било страхотно, ако в България се направи платформа, откъдето да може да се поръчват български списания в .pdf формат. Имам предвид нещо като zinio.
http://zinio.com
nemesys
от 5ч чъкам Диабло 2...зарибих се пак
hurmaqny
Ари и аз да са разпиша...
FromTheInside
Като ям и си мисля, че отслабвам. Нямам ли супер яката нагласа, а?
Жестоко! Успехи
Sep 07 2011, 19:02facepainting
Понеже им свърших няколко услуги с едни логота и т.н. и понеже не могат да ми платят ми позволяват да си правя собствен бизнес 
Sep 07 2011, 19:04Супер
)) Честито
)) Пожелавам ти поне да пробваш, дори и заради усмивките на децата 
Sep 07 2011, 19:17Аз няма какво да пробвам, по детските партита целия град ме знае и знаят как работя, не случайно ми го позволиха и ми дадоха сами тая идея
Sep 07 2011, 19:19Да пробваш като някакъв алтернативен, личен бизнес
иначе съм виждал твои творби- лица
)))))))
Sep 07 2011, 21:42