rups
Повече няма да си правя фрапе с този тъп миксер, нищо не става. Ще си взема най-накрая един shaker!
belushka20
Няма нищо по-яко от това да гледам майка ми как се измъчва да пише цял сценарий на Microsoft Office Word.. безценно!
simsy
ще получа заплата на 30ти (нямам търпение). Ето я и планираната първа покупка.
sown
Просто чудесно! Събота след обяд и нямаме вода.
samsara3nirvana
на мъж в командировка вяра да нямаш...
belushka20
Please go to Google Maps and search this address: 1760 Northeast 66th Street, Miami, FL --Make sure it's on 'street view'. You're welcome!
LoveCappuchino
нямам търпение за момента,в който аз ще тържествувам и ще бъда... себе си,отново!!!
наведи надолу глава !
Sep 11 2011, 22:54Супер аватарче, ама цвето няма ли да е още по-чаровно?
Sep 11 2011, 22:54*цветно
Sep 11 2011, 22:54така трябва!! много си си хубава даже
Sep 11 2011, 22:54Mi sa ashamed..
Sep 11 2011, 23:00