RadialEx
малко кафе няма да ми дойде зле!..#starbucks
gogata2427
Блогът на gogata2427: Не. Ние няма да умрем. Само времето ще умре..
http://bit.ly/qT25M5
disappointed
Да, той ми се обади, за да ме пита колко е часа, понеже нямало часовници у тях...
alish
добро утро, с пряко включване от магазина на бетовен 11 (до нас вече няма хотдог, но пък секс шопа си е все така на една пресечка оттук-да служи за ориентир).
FromTheInside
Днес се събудих в адски смотаното настроние, виждам как днешния ден няма да го бъде.
wisper
Take everything from the inside and throw it all away...
FromTheInside
И к'ъв е извода: с човек, с когото сте си имали - вземане-даване чисто приятелство не може да има :/
wisper
Хора слагайте българските флагове по терасите и се подготвяйте за мача утре !