belushka20
Не забравяйте, че по-голям дар от чуждата усмивка към вас... няма!
viktorkoichew
My apprenticeship starts October 1st in Sofia!!!!!! I need 6 months to go Pro. : )
Anellya
Ми... как да го кажа... май ми липсва едно23..................... лека нощ!
gogata2427
Отивам и си лягам,за да спя ! Лека вечер на всички , които ще бачкат . Приятна сутрин на птиците,които не мислят да лягат рано.Аз съм уморен,седях до 6 сутринта
LoveCappuchino
независимо колко бързате,оставате спрели,гледай в душата - там още няма модели ... ♫♫♫
belushka20
Ако през нощта мечтаеш за слънцето, няма да забележиш звездите...
Щом се смеят искрено, няма по-хубаво от това
Sep 01 2011, 02:27