Търсене на постове: няма

-=*****=-
mitternacht
Ще заспя ли навреме (не)? Утре да пробвам за пръв път в живота си (надали)... нещо наречено джогинг :Д Поне съм жив и... няма да пия :D:D:D:D
шУс!
notexist
Току що осъзнах, че имам две несбъднати сексуални фантазии. При това и двете са страшно неудобни :D
-=*****=-
mitternacht
Имам чувството, че всеки е ненормален или се е бъгнал по някакъв начин. Просто няма един изряден останал. Включвам и мене си в това число, с моята си лудост.
Самсара Нирвана
samsara3nirvana
Самсарата е като монета. Всяка една монета има две лица и не можеш да подбираш кое харесваш - те са заедно; същото е в живота...
Юлиян
yuliyan
безплатен vivacom wi-fi oт biomet - fckyeah
Peter Nikolow
bgdn
Press: "Циганка кръсти сина си Оргазъм"; "Оргазъм го пишете. Нямаме такова име в махалата", заявила ромката...
Боян
specter
Нещо парите от заплатата няма да стигнат за всички неща и имам три избора, от които единия съм го изключил, но ще го кажа: ... в коментара :D
шУс!
notexist
Искам бебе. :o
Denitsa
sickornot
прегледът мина добре. няма да слагам очила засега... само за пред пс-то ще нося :)
Вероника
r0niTo
Как да те спра нямям ръце, нямам лице, някой го взе... но ще простя целия ад целия свят някой го взе...ти си хаосът в мен...дупка от куршум...
Съни
FromTheInside
"Когато си легнал размерът няма значение."
Виктор
human
Колко е тъпо да използваш хубав интернет доставчик и да го купи смотан такъв. :(
Симона
simsy
тц, тц най-после си подкарах нет на Mac-a :D
Анелия
Anellya
Още само 3 часа! Няма будни спамери, нали?
шУс!
notexist
Страшно много ме боли ръката и нямам представа защо :(
Страница: 303 304 305 306 307

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата