Търсене на постове: няма

шУс!
notexist
някой да го бива с фотошопа? щото аз явно нямам, пък и хич ме няма :/
Георги Динков
gogata2427
нЯмам пари,нямам пари,нямам пари , КЪШ !
Мартин Маринов
podmatrix
Гледа live streem на Wacken. В момента Kreator :)
шУс!
notexist
трябва да започна да комуникирам с момичета. и да се опитам да създам приятелство. и дано си нямат гаджета :D
Мануел Симеонов
Manuel
wtf, няма с кой да пия бира, гаден август
Боян
specter
Coffee time :)
Анелия
Anellya
Ако взема да го целуна какво толкова може да стане?!?!
Анелия
Anellya
Трябва да се напия!!! Безпаметно.....
Анелия
Anellya
Гррр! Много мразя да се разболявам лятото, какво остава преди да замина на море.
Крис
Kpb4MoHaBT
мразя съседите това са най-досадните хора на света няма сутрин която да не ме събудят...
Анелия
Anellya
Много ме мързи и нищо не ми се прави, а както винаги гадната работа край няма.
шУс!
notexist
Няма никоооой :( само симпсън ми прави компания :(
dobo
dobo
Преди хиляди години в древна Месопотамия финикийски търговец,чието име никога няма да узнаем,решил че му писнало от бартер, плеснал се по челото и създал,парите
Боян
specter
Пфф, няма такъв скапан ден ... Защо всички винаги решават в последния момент какво да правят ?
Еми Окснитси
dandelion
На работа слушаме the eye of the tiger на испански. Няма такава смешка :)
Страница: 301 302 303 304 305

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата