notexist
някой да го бива с фотошопа? щото аз явно нямам, пък и хич ме няма :/
gogata2427
нЯмам пари,нямам пари,нямам пари , КЪШ !
Manuel
wtf, няма с кой да пия бира, гаден август
Anellya
Ако взема да го целуна какво толкова може да стане?!?!
Anellya
Трябва да се напия!!! Безпаметно.....
Anellya
Гррр! Много мразя да се разболявам лятото, какво остава преди да замина на море.
Kpb4MoHaBT
мразя съседите това са най-досадните хора на света няма сутрин която да не ме събудят...
Anellya
Много ме мързи и нищо не ми се прави, а както винаги гадната работа край няма.
dobo
Преди хиляди години в древна Месопотамия финикийски търговец,чието име никога няма да узнаем,решил че му писнало от бартер, плеснал се по челото и създал,парите
specter
Пфф, няма такъв скапан ден ... Защо всички винаги решават в последния момент какво да правят ?
@savkov
Aug 07 2011, 04:06Мерси, но не мерси.
Aug 07 2011, 04:48 през mobiЕпа... я имам някаква идея... :д
Aug 07 2011, 05:10Значи утре ще те изтормозя :-P
Aug 07 2011, 05:19 през mobiИзтормози ме!
Aug 07 2011, 05:34