t0m3kk
Няма оттърване... firefox-a прави crash след crash, тествах целият хардуер - няма проблем, а кат' е в safe mode работи на пушка... А имам само 3 add-on-a...
Bobdweller
Повишиха ме на работа, което е супер, но от друга страна пък не повишиха най-добрия ми приятел... and that just sucks.
sickornot
Има нещо много тъжно в тази рисунка.
mitternacht
If women used pickup lines (сигурно нямаше да издържим да не се разхилим)
http://imgur.com/GqKVsLg
Rx-Ende
За пръв път през живота си имам толкова силно желание да си фрасна монитора. "Значи пия алкохол защото.. ъъ.. алкохола може да те излъжее че ти е готинноо
mitternacht
Флиртувате ли? (С ГаджИто не вАжи, щото е easy mode)
Ducky
Учителката ми по рисуване, когато се тормозя с нещо, постоянно ми повтаря: "Няма грешни пътища, има само по-трънливи!"
blacksnoopy
Нищо не разбирам от цветя, имам бойна задача довечера да купя момина сълза. Има ли напазара, в сезон ли са у-а.. :?
t0m3kk
Сериозно обмислям преминаването от CentOS към Ubuntu примерно...
pacopetkov
Няма българин, който поне в една от mp3-ките си на компютъра да не е чувал "Рафтър дата БГ"!
tsonchev
Прекратявам покупки от Комелсофт. Ужасно обслужване и поведение с клиенти...
хахаха вече 32 минути без crash
а дано, а дано... 
Mar 25 2015, 01:27лъжааа е
Mar 25 2015, 01:51https://lh3.googleusercontent.com/-afstf6R9Ce...e_cake.png
Mar 25 2015, 13:54Дейба неговата мама аз... Вече около 48 няма краш
и всичко това след 1 рестарт... като winboz е тоя Centos 
Mar 27 2015, 01:18И при мен крашва така и е от флаша.
Apr 01 2015, 05:00