acnapyx
Не е вярно, че в правителството има само непочтени хора. Да бъдем обективни. Там има и просто некомпетентни (c)
alexnickerman
Всички останали фирми нямаха търговски нюх, стояха като манекени и просто позираха на обектива ми.
h4ckY
ебахти бесните цикли въртя... тая нощ ще сънувам масиви, обекти и цикли зарад тоя mod_rewrite php backend за CMS-a...
MARFI
Тези, които са обект на законите, са по компетентни от тези, които ги пишат, гледай в пълна сила след влизането на Галеви в парламента!
joronedelchev
Марго, вярно ли е, че ти викат зуума, защото увеличаваш и най-малките обекти?