h4ckY
Гледам един обект който съм писал с помоща на Митко Христонев... единственото което зная че обекта е за новини... но как работи... тъмна индия...
h4ckY
Седя и мъдря разни неща отностно едни методи на един обект, че пушек се вдига, дано в края на работния ден - всичко да работи както трябва. Пожелайте ми успех.
yordanoff
Nikon D40 с обектив AF-S DX 18-55mm (750лв) или Nikon D60 с AF-S 18-55mm VR обектив + подарък SANDISK SD 4GB + ~150лв. отгоре, т.е. 900лв....... :-S
http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=2&base=1&product=2...ne-0
georgimateev
@man0l викни alert(this) там, дето се чупи и виж кой е обекта
php-bg
Особено удобно е, когато работите с обекти, на методите, които не връщат стойност, да връщате $this. Така можете да викате по няколко метда, пр. "$a->g()->s()";