Anellya
Отивам да се боря със студа по баирите на Банкя, докато се прибера вкъщи. Иначе съветвам всички да стоят в топлите си офиси и да не излизат от там!
dimitroff
Да се разболееш преди нова година - висш профисионализъм
Soul4o
Ей, големи са боклуци тея Виваком, честно. Утре такъв скандал ще им вдигна в офиса, че няма да им се вярва направо !