LiliyaDianova
а утре кой ще ходи до офиса на Top Gear, за да си прибере може би най-хубавия коледен подарък за тази година? ^^
sown
Спектрум Нет нещо започват да ми правят номерца тука от два-три дена. Ще им се карам вече. (май само си търся оправдание да ида до офиса им, операторката кърти)