klukipl
Професионални, качествени и бързи вътрешни ремонти в Пловдив. Майстори с богат опит и стаж – бързи и евтини ремонти на домове и офиси в Пловдив.
http://www.vatreshni-remonti.info
sickornot
Днес бях сама в офиса и си ги слушах тея.. а после минах и на не толкова гейски изглеждащи групи хахаха
sandprince
ох, една шантава дойде в офиса, както съм изнервен ще и тегля майните след малко
favit
Гледката от офиса - добре дошла пролет!
alish
обичам си работата, обичам си колежката, обичам си шефката, обичам си офиса... и всичко това,най-вече защото ми дадоха шоколадови бонбони...
Cabman
Времето е толкова хубаво навън та да не повярваш...а аз съм се затирил в този студен офис и се чудя кой прозорец да отворя да влезе малко топлина.
amigo
Маратонките са дошли, трябва да ида до офиса на еконт
angelovarna
Кой офис пакет предпочитате - iWork09 или MS Office 2008?