pesho
Сутринта пак нямахме ток няколко часа в офиса. Сега е супер студено, стоим с якетата. Баси кучешкия студдддддд...
joronedelchev
Дотук "Аватар" е спечелил 4 млн. лева български боксофис. Около 60 на сто от тези пари остават тук, така че това си е направо сериозна инжекция за икономиката.
Bashev
Тръгвам си от офиса..., мисля че е време вече.
MaLa-NocHe
Какво съдържа сайта: Гледане онлайн, информация, актьори, трейлъри, форум, чат, рейтинг + коментари, бокс офис и др.
http://www.imdb-bg.net
patblansh
от февруари минавам на офис пакет 2007, ето това е да си в крак с модата