Търсене на постове: песни

Георги Динков
gogata2427
Не знам защо ама песничката на Ванко1 и Азис ма кефи :D
rr
miStalE
@axel a имаме и други песни, ама отдавна не сме ги пяли
rr
miStalE
@axel миии пеем всичко xD без пиленцата и тези от тоя род...Вечеряй радо, Ладо ле, имаме и английски песни от които на едната не й знам името, whats love got to
Еми Окснитси
dandelion
Песничката ме радва. А и подобрява творческия ми процес :)
Ruslan Trad
Sham
@mireto поздрав с една от най-култовите песни от още по-култов филм :))
Марина
mireto
@Sham Хах, супер- какво съвпадение. :) Той ми е един от любимите изпълнители- израстнах с касетки с негови песни
____♂
spaceman90
песни като тази ми напомнят как точно трябва да звучи качествената българска музика...
---------
NetCutter
Хаха! Много свежа песничка :D (поверед бъ Любо)
---------
NetCutter
@BUSTTER да, ама двете песни са извън него и са съвсем спокойни, без никакви грънджове, гракания, скуъръли и прочее ;)
---------
NetCutter
@Soul4o келеш! Не! Сега ако и тази ми хареса ще те държа отговорен! Vermilion Part2 и Snuff са песните.
Ruslan Trad
Sham
По Star FM пуснаха перфектни песни :) щракам си с пръсти
Георги Динков
gogata2427
С нов доста старичък аватар!... :D И зарибявам песничките на Ванко |1| , също така умирам за едно момиче , ей така , покрай другото :D ...
Георги Динков
gogata2427
Ни знам шо ама кат' съм в депресия и ме кефят е таквис песни : :D
http://mptri.hopto.org/playsong.php?id=468
Ruslan Trad
Sham
Сега ъплоудвам песни от Северна Африка- Алжир, Тунис, Мароко :)
Михаела
MickeyMike
Напоследък започнах да свързвам определени песни с различни моменти в живота си. Тази песен ме връща към приятните изживявания през последните няколко дни.
Страница: 72 73 74 75 76

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата