venom
Преди 1 час станах от сън и сега слушам тази песничка
Forsi
"Любо любов и все любов!" Ебаси тъпата чалга,дето пуска съседа на горния етаж... Жалко,че не съм вкъщи,да пусна и аз едни песнички...
venom
Леко посинен мисля да ида да хапна малко, а между временно ще си пусна и тази песничка