Търсене на постове: песни

Георги Неделчев
joronedelchev
Вече трети ден слушам само песни на Челентано.
Ruslan Trad
Sham
Последните песни в Music Idol са върховни,невероятни,прелестни,запомнящи се.Искам да си ги сложа в телефона,сваля на PC-то и да живея с тях.
The Bot
bot23
[ff123] Любими гръцки песни http://tinyurl.com/q83bvp
---------
NetCutter
@X7r3M1s7a Песничката си я бива :P Благодаря за news letter-а :D
Еми Окснитси
dandelion
Слави - слаб и с коса. Ееех сякаш беше вчера, когато слушах тези песни на жълтия си уолкмен Sony и пренавивах касетите на ръка, за да не хабя батерии :)
Йоана Николова
ladyjoana
не е истина как отпуска тази песничка.... мммм :)
Denis Zhekov
Snooby
@ladyjoana така е песничката :P
Стоян Николов
amigo
@FeelTheFear много зле пускам R&B канала, а вървят някви коледни песнички :D
Георги Неделчев
joronedelchev
Дотук доста хубави песни - поне 5 от първите 7. Най-много засега ми харесват португалската, израелската и хърватската.
---------
NetCutter
Хохо...втора поредна загуба на цска..ако утре Левски не направят изгъзица, ще се пеят песни. Идеалният подарък за рожденния ми ден е това :P
Drъnata
Dr1nata
Illmate на пулта... много зарибява песничката
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@FeelTheFear кви са тия ламерските песни бре човек ..
Еми Окснитси
dandelion
Споделям стара песничка, която стимулира мозъчния ми процес :)
Drъnata
Dr1nata
@dandelion Песничката е страшна! Като беше в Рс на Zone Party-то миналото лято Mark я пуска
http://dandelion.edno23.com/view/post:237779
Стефан Митев
Rx-Ende
Да ви поздравя с една песничка за след вечер без ток :)
Страница: 86 87 88 89 90

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата