ladyjoana
някой да знае подходящи песни за медитация?
etienia
Много ме кефи песничката (мисля, че е испанска) , с която започват студиото на Шампионската лига. Знаете ли как се казва?
axel
Поздрав с една песничка посветена на свинския грип! Хаха какво ли не измислят хората вече
axel
вече и песни за свинския грип се появяват
sandprince
гледах тука едно клипче в ютуб - клипа от King Arthur с яка песничка и ми се прищя да съм в ония времена. в пъти по добри са от настоящото...
joronedelchev
Новото парче на Устата и Софка ще стане хит. Бате шефе, песни, танци, тотал вакханалия, маде ин Булгария, а Лоренцо припява на цигански, по румънски образец.