Търсене на постове: песни

Axel
axel
@ZzZaPyr А ако знаеш колко мразя такива "филосовски" песни... Нищо лично... Крайно време е да се оттегля ставам заядлив :D чаЛ ви :D
Любомир Петров
lpetrov
@aviatrix предвид, че повечето recommendations докато беше триал-а бяха accapellas, intro-та и някакви песни дет..ваобще не ми допаднаха..не си заслужава парите
Йоана Николова
ladyjoana
някой да знае подходящи песни за медитация?
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@ladyjoana не. Просто песничка :)
etienia
Много ме кефи песничката (мисля, че е испанска) , с която започват студиото на Шампионската лига. Знаете ли как се казва?
Denis Zhekov
Snooby
@ZzZaPyr не просто хубава, а велика песничка ^^
Йоана Николова
ladyjoana
@ZzZaPyr благодаря :) хубава песничка :)
Axel
axel
Поздрав с една песничка посветена на свинския грип! Хаха какво ли не измислят хората вече
Axel
axel
вече и песни за свинския грип се появяват
oXteR
@ApoApostolov да но пък винаги да си пъхам слушалките в ушите за тъпите песни .....
oXteR
@ApoApostolov аха отказах че като чух че не може да си слушаш песни без слушалки :( Ще чакам изгодна оферта за 2Г
oXteR
@ApoApostolov смисъл не може да се слушат песни без слушалки аз съм забелязал че има по малък дисплей
Иван Савков
sandprince
гледах тука едно клипче в ютуб - клипа от King Arthur с яка песничка и ми се прищя да съм в ония времена. в пъти по добри са от настоящото...
Георги Неделчев
joronedelchev
Новото парче на Устата и Софка ще стане хит. Бате шефе, песни, танци, тотал вакханалия, маде ин Булгария, а Лоренцо припява на цигански, по румънски образец.
Стефан Митев
Rx-Ende
Ей на това викам хубава песничка за събуждане :) The Proclaimers - I'm gonna be (500 miles)
Страница: 88 89 90 91 92

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата