Търсене на постове: печат

LiliyaDianova
йеей, утре ще събираме печати! ^^
Иво Станков
1276886437529881.jpg stankoff
Някой случайно да е с Nikon Coolpix L110 или да има впечатления от него?
Peter Nikolow
bgdn
@Rx-Ende Мак е със много силни позиции в графичния дизайн, предпечата и фотографски базираните системи. Там Windows не вирее...
Иво Станков
stankoff
Утре мисля да слагам Windows 7, какви са ви впечатленията от него?
Стоян Николов
amigo
Как да подобря качеството на тази снимка с фотошоп? Ще я печатам за една презентация и трябва да се слива с хартията :D
http://store.picbg.net/pubpic/F1/C0/e9fe7eedaa4cf1c0.jpg
Иван Савков
sandprince
печатам грамоти....ох, нямат край...
Иван Савков
sandprince
@Method-X не, просто бях останал с такова впечатление за @ZzZaPyr
Стефан Митев
Rx-Ende
@yuliyan Бъди малко по-конкретен :) Защото за сега впечатленията ми са, че мога да си вадя добри 'джобни' от това, ако се науча :)
mpetrov
Мартин Петров Blog. Впечатления от SEO 2010 http://bit.ly/cTMjQJ
Стефан Митев
Rx-Ende
Патрончето мастило е някакво прее*ано. Жълтото се заличи на третия печат. ><
patblansh
@Drake умората се е сляла с мен. вече не ми прави впечатление, обаче мързела направо ме връхлита понякога
Георги Динков
gogata2427
Извадих си малко Пилешки гърдички,че ми омръзна да ям кайма..Сега се печат,да ми е вкусно! :))
Богомил
fairmen
LEGO принтер &quot;печата&quot; с маркер - Интернет и технологии - всичко за компютрите
http://blog.arimag.eu/harduer/lyubopitno/299-lego-printer-qpechataq-s...ooth
Vasil Bogoev
vbogoev
@eyankulov Аз съм останал с впечатлението че е гог... Па и като напишеш в гъгъл van gogh scream си излиза тая точно ... Баси.
Васил Тошков
cloxy
WebXpo 2010 – Лични впечатления и SEO
http://www.toshkov.info/webxpo-2010-seo/
Страница: 27 28 29 30 31

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата