Търсене на постове: печат

Иван Савков
sandprince
Направих обявите, завърших родословията и ги подготвих за печат, структурирах и описах информацията за дизайна на сайта и....какво остана?
Стилян
MvPvg
Този пост го пиша от Mac OS :). Системата е наистина впечатляваща.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@sandprince Ти просто не знаеш за какво да го използваш :) Кажи го на хората, които работят със сито-печат.
Psychopath
@Hrisiii Ааа не спа не спа, аз съм нощно коте :П, пък и тука на Острова е 2 часа назад тъй че.като гледам съм имал грешно първо впечатление,явно си сладкодумна:
Иво Станков
stankoff
Nokia X6 vs Nokia N97 mini... някой има ли впечатления от слайдер с full qwerty като на минито?
Георги Неделчев
joronedelchev
@t0m3kk Да, защо, на теб ти се струва по-хубава ли? Не ми казвай, че ти изглежда по-лоша... Според мен печатът е с много добро качество.
Радослав
Soul4o
оф, утре имам да стягам багаж и да инсталирам един тон софтуер на лаптопа... а, да, и да си разпечатам билета.
yordanoff
не съм останал с добро впечатление от там :) @sandprince
Иван Савков
sandprince
@emoss офф...не сме се били сега, а преди 5-7 години. казвам че само мина през офиса да му печатам некви глупости
Георги Неделчев
joronedelchev
Отивам към печатницата за да гледам как се върти новия брой.
Съни
FromTheInside
@kypidoncheto аз затова вече само себе си гледам и престанах да се впечатлявам от хорската злоба :)
R3sp3k7
мерси, само не знам как така съм останал с впечатление, че се пее black perry :D@t0m3kk
Denitsa
sickornot
"Основният е, че за да се открие необходимата информация, трябва да се прелистват и разглеждат множество страници с таблици и списъци, отпечатвани от коНпютъра"
Peter Nikolow
bgdn
 Apple iPad 32Gb нов и неразпечатан http://aukro.bg/item1136454134-apple-ipad-32g...-only.html за 1400 лв.
Иван Савков
sandprince
@bekyarov стикерна хартия, препоръчвам ти да им кажеш да го печата по влакната на хартията. по-добре става.
Страница: 25 26 27 28 29

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата