sandprince
В печатницата са забравили да заоблят ъглите на визитките и са ги кълцам аз с резачката...една по една...боже колко много имам още...
t0m3kk
@mp5patriot лично аз обичам да гледам добри фотографии и много се накефих на твойте, а уеб дизайна просто е НЕЧОВЕШКИ! Думи нямам да опиша впечатлението си!