Търсене на постове: печат

totomir
Двама от пострадалите при пожара на печатницата са с опасност за живота | Информационна агенция КРОСС
http://www.cross-bg.net/balgariya/88-novini-i-sabitiya/1095380-dvama-...ota-
totomir
Изгасиха пожара в печатница "Наука" | Информационна агенция КРОСС
http://www.cross-bg.net/balgariya/88-novini-i-sabitiya/1095370-izgasi...kaq-
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Силно се впечатлих от Muse.
Теодор Георгиев
tedo92
@sickornot ми, не особено, но последното, с което се сдобих и ми направи впечатление, беше последният албум на Pantommind
Стоян Николов
amigo
@Soul4o дам и аз това ми направи впечатление, така е по добре сякаш :D
http://smalime.com/tqndw3
Ally
alish
@notexist sure, а защо не напечатана? (стихосбирката това)
Стефан Митев
Rx-Ende
@semprom Няма лошо ;) @eyankulov Една малка печатница близо до община Варна :)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@Rx-Ende Къде печаташ?
semprom
@Rx-Ende куул, кач пара излиза печатането на визитките?
Стефан Митев
1262727286354295.jpg Rx-Ende
Иии ето ги новите ми визитки. Не съм особено очарован от печата, но така или иначе май ще сменям номер - ще печатам нови явно.. x)
Ally
alish
@fiuf между другото, изобщо не създаваме впечатление че сме клюкарки, нали? :D:D:D
шУс!
notexist
@aviatrix ама как ще го впечатля в този ми вид?! не не.. никъде не мърдам :/
Peter Nikolow
bgdn
@alex95 да бе... обаче имаш печатна грешка /Users/alex си имал в предвид?
шУс!
notexist
"Видях те за първи и последен път, ала в съзнанието ми така се запечата, че разум и душа за тебе мрат! За мен илюзия си осъзната, но търсят тебе мойте сетива.."
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Иии ако успея да си отворя хит.бг профила може би ще намеря и третото, което е по-впечатляващо
Страница: 34 35 36 37 38

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата