someone
Полезна статия за пиксели, цветове, резолюции, дълбочини и всякакви графични терминологии:
http://limpster.wordpress.com/2008/05/25/mpx/
Hamaelleon
.. ме докарват до бяс. В Лисицата стои ок до пиксела, в IE 7 почвам да се мръщя, в IE 6 - полудявам. В Опера, ако е 8 или 9 е ок. Трябва да видя и другите..
Martin_Rusev
За последен път давам сайт в ръцете на чист графичен дизайнер. Направил ми го е в милиметри, като обърнах в пиксели... 10 000 ширина ...........