Търсене на постове: пиксел

BuKToP
Това favicon-a си е голяма играчка... Вече виждам всичко в 16х16 пиксела :(
Жорко
someone
Полезна статия за пиксели, цветове, резолюции, дълбочини и всякакви графични терминологии:
http://limpster.wordpress.com/2008/05/25/mpx/
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@Nick това едно на ръка .. ами и щом отворя някакъв lightbox ( снимка от edno23.com примерно ) и Firefox-а ми запича. Мишката скача през 20-30 пиксела.
Владимир Комаров
Hamaelleon
.. ме докарват до бяс. В Лисицата стои ок до пиксела, в IE 7 почвам да се мръщя, в IE 6 - полудявам. В Опера, ако е 8 или 9 е ок. Трябва да видя и другите..
Martin_Rusev
За последен път давам сайт в ръцете на чист графичен дизайнер. Направил ми го е в милиметри, като обърнах в пиксели... 10 000 ширина ...........
---------
NetCutter
Ето всички снимки от почивката ми. Сорка за качеството, ама са направени с LG KG320S - 1.3 мегапиксела :D За малко да забравя линка:
http://87.121.27.12/index.php?dir=pics%2Fholiday0%2F
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата