sandprince
ъъъ за къв го търсят тука пичовете от zamunda.net ??? та са си направили профил?
debby
оу, винаги за мен се залепят странни хора .. днес например някакъв пичага ми подари телефона си .. не номера, а телефона си хД
patblansh
тъй като пичовете от yahoo са решили да се вземат в ръце, правят някакви кардинални промени, което значи, че блогчето ми се изпарява от там след 2 дни =>.....
leonartis
Гледам Слави на запис и ме е яд, че шуменската Менда от Каспичан не влезе в парламенда. Пардон, в парламента.
sandprince
хаха, Бойко ме кефи, пич отвсякъде...