Търсене на постове: пич

Емил Станчев
Emyto
@muiiio, просто е: backup на файлове и база, качваш новите, евентуално пускаш wp-admin/upgrade.php и в общия случай тръгва като пич. Ако ли не - викаш за помощ
Светлозар
CBeTHaX
http://www.web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=75214 ахахахахаха ебахти епичния FAIL :D:D:D:D
Юлиян
yuliyan
@sandprince, не бе да не се набуташ :) Пича вика, че нестрували :)
Александър Атанасов
mind
Бета версията на Firefox ми вървеше по-добре от сега, нещо ми спича и се дразня :(
Теодор Георгиев
tedo92
@schizophrenia готина е. Кинг е пич. Но кой идиот ще откъсне половината последна страница!?!?!?!
Георги Динков
gogata2427
Поздрав за всички пичове и пички с песента на Слави Трифонов - В джаза , Айде слушайте ;)
Denis Zhekov
Snooby
@Method-X аз като гледам сега снимката друго ми прави по-голямо впечатление :D Основния недостатък на тия ми тонколонки е ярката лампичка, но ще я матирам :D
Красимир Крумов
leonartis
Ууу, аман от виртуални кадрувания. Не ми спрягайте за постове кандидати, дето пътуват до Шумен с ДАП-а, да си стоят в Преслав и Каспичан. Аман!
Стилиян Стефанов
stylius
Когато някой каже: "Колата вози тялото, мотора - душата...", аз добавям: "Мотора помага да повозиш пичетата на неуморния!"
Йоана Николова
ladyjoana
някакви от горния етаж да почнат да ти стържат.. прекрасно просто.. и едва когато станеш, закусиш и си изпиеш айс кафето те се сещат да спрат..пичка им.... :@
Our
Ourz
@miStalE xD Това ме кара да си мисля, че вокалната ви групичка не са хора ?! :P
rr
miStalE
@Ourz днес имахме репетиция с хора, а не със вокалната ни групичка :) ама пак се смях много!
Георги Динков
gogata2427
Добър ден на всички , пички :D ...
Иван Савков
sandprince
един пич дойде в офиса и му се видяха много 40лв за 120 визитки...
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Пичка е тая, ето ти и втора песен :D
Страница: 103 104 105 106 107

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата